skip navigation
Home Programs Panthers Rockets Spartans Policies & Rules Tournament Board

2015 Girls Teams

2015 Girls Teams


4th Grade Bracket 1 4th Grade Bracket 2
Andover Apple Valley
Cedar Rapids Bulldogs Silver Cedar Rapids Bulldogs White
Eagan Centennial
Eastview Cottage Grove
Eden Prairie Elk River White
Elk River Black Farmington Orange
Elk River Red Farmington White
Farmington Black Hudson White
Lakeville North Black IGH Spartans
Lakeville North Red Lakeville North White
Lakeville South Vegas Lakeville South Cardinal
Lakeville South White Minnetonka Black
Minnetonka Minnetonka White
Orono Orono
Rochester Lourdes Red Wing
Shakopee Black Shakopee Red
5th Grade A
Andover
Armstrong Cooper Red
Cedar Rapids Bulldogs
Eagan
Eden Prairie
Elk River
Farmington Black
Lakeville North
Lakeville South
Minnetonka
OMGBA
Rogers
Shakopee
Spring Lake Park
Wayzata
Woodbury
5th Grade B1 5th Grade B2
Eagan Apple Valley
Eastview Cedar Rapids Bulldogs
Hopkins Cottage Grove
IGH Spartans East Ridge Raptors
Lakeville North Eden Prairie
Lakeville South Elk River
Minnetonka Faribault Green
OMGBA Farmington Orange
Orono Irondale
Rochester Mayo OMGBA
Rogers Red Wing
Wayzata Rochester JM
5th Grade C
Andover
Armstrong Cooper Blue
Armstrong Cooper White
Cedar Rapids Bulldogs
Eagan
East Ridge Raptors
Eau Claire Volunteers Blue
Eau Claire Volunteers Red
Lakeville South White
OMGBA
Onalaska Suns
Orono
Rochester Century
Rochester JM
Rochester Mayo
Spring Lake Park
6th Grade A
Andover
Armstrong Cooper Red
Eagan
Eden Prairie
Elk River
Farmington Black
Forest Lake
Irondale
Lakeville North
Lakeville South
Minnetonka
Orono
Red Wing
Shakopee
Wayzata
Woodbury
6th Grade B1 6th Grade B2
Andover Armstrong Cooper Blue
Apple Valley Centennial
Cedar Rapids Bulldogs Cottage Grove
Centennial Eagan
East Ridge Raptors Eau Claire Volunteers
Eastview Elk River
Eden Prairie Faribault Green
Hopkins Lakeville North
Irondale Onalaska Suns
Minnetonka Rochester Lourdes
Rochester Mayo Shakopee
Wayzata
6th Grade C
Armstrong Cooper White
Eastview
Eau Claire Volunteers
Eden Prairie
Elk River
Farmington Orange
Lakeville South Red
Minnetonka
OMGBA
Orono
Red Wing
Rochester Century
Rochester JM
Rochester Lourdes
Wayzata
Woodbury
7th Grade A1 7th Grade A2
Andover Centennial
Apple Valley East Ridge Raptors
Beaver Dam Eastview
Hopkins Eden Prairie
IGH Spartans Elk River
Lakeville South Gold Irondale
Minnetonka Lakeville North
Onalaska Suns Melrose Mindoro
Orono OMGBA
Rochester Lourdes Rogers
Spring Lake Park Shakopee
Wayzata Waseca Bluejays
7th Grade B 7th Grade C
Apple Valley Andover
Armstrong Cooper Red Armstrong Cooper Blue
Cedar Rapids Bulldogs Chisago Lakes
Cottage Grove Eagan
Eagan Eau Claire Volunteers
East Ridge Eden Prairie
Eau Claire Volunteers Hopkins
Eden Prairie Lakeville North
Elk River Lakeville South
Farmington Black Minnetonka
Minnetonka OMGBA
Red Wing Rochester Century
Rochester Mayo Rochester JM
Rogers Wayzata
Wayzata Woodbury
Woodbury
8th Grade A
Andover
Apple Valley
Cottage Grove
Eagan
East Ridge Raptors
Eastview
Elk River
Forest Lake
Lakeville South Gold
Minnetonka
OMGBA
Rochester Lourdes
Shakopee
Wayzata
Westside Boosters
Woodbury
8th Grade B1 8th Grade B2
Byron Bears Armstrong Cooper Red
Cedar Rapids J-Hawks Cedar Rapids Bulldogs
East Ridge Eagan
Eau Claire Volunteers Eau Claire Shamrocks
Eden Prairie Elk River
Farmington Black Irondale
Hopkins Lakeville North
Hudson White Minnetonka
Lakeville South Red Shakopee
Orono Waseca
Spring Lake Park
Wayzata
8th Grade C
Armstrong Cooper Blue
Cedar Rapids Bulldogs
Cottage Grove
Eastview
Eau Claire Volunteers
Eden Prairie
Elk River
Farmington Orange
OMGBA
Rochester Century
Rochester JM
Rochester Lourdes Gold
Rochester Lourdes White
Rogers
Wayzata